Kemal Tepretoğulları A.Ş

MENÜ

AVANTAJLAR

YOL YARDIMI

Filo Kiralama Hizmeti


Uzun süreli filo kiralama, aracınızı satın almak yerine, uygun koşullarda ve uzun süreli kiralayabileceğiniz bir hizmet paketidir. Aracınızın plaka tescili, sigorta, vergi ve bakım, onarım gibi zaman ve emek gerektiren tüm operasyonel işlerin yönetimi bu hizmet paketine dahildir.

Nissan Filo’nun Uzun Dönem Araç Kiralama hizmeti ile satın almaya kıyasla daha etkin ve ekonomik açıdan daha verimli bir seçeneği değerlendirmiş olursunuz.Uzun Süreli Kiralama İmkanı


Nissan Filo’dan aracınızı 12 aydan, 47 aya kadar sizin seçeceğiniz bir süre ile kiralayabilirsiniz. Böylece şirketler, araç satın alma maliyetini başka harcamalara kaydırabilmektedirler. Şirketler, kendi ihtiyaçlarına uygun özellik ve ekipman isteğinde bulunarak araçlarını sipariş edebilirler. Siparişini verdikleri araçlar gelene kadar zaman kaybetmeden; Nissan'ın tahsis ettiği muadil araçlarla kiralama sürecini başlatabilmektedirler.Satın Almak Yerine Kiralamak Neden Avantajlı?


Banka kredi limitlerinizi etkilemez.

Ödemeleriniz önceden belirlenmiş, aylık sabit kiralar halinde gerçekleşir.

Kasko, sigorta ve Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleriniz kiralama kapsamına dahildir.

Satın almaya kıyasla daha uygun bir maliyetle aracınıza kavuşursunuz.

Araçların yenilenmesi sürecinde satış işlemleri ile ilgilenmeden, aracınızı kolay ve risksiz yenilersiniz.

Bireysel Araç Kiralama hizmeti hakkında detaylı bilgiye ve hazır fiyat tekliflerimize web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden online teklif talebinde bulunabilirsiniz.Kiralama Hizmeti Almak için Gereken Belgeler Nedir?


Aylık gelirinizi belgelemeniz halinde, Nissan Filo Kiralama hizmeti alabilirsiniz. Başvurunuzun ardından yapılacak kısa kredi incelemesi sonrasında, kiralama hizmetinin başlatılabilmesi için gereken ek belgeler hakkında ayrıca bilgilendirilirsiniz.


Kiralama Hizmeti Nasıl Başlar?


Belgeleriniz tamamlandıktan sonra, kiralama koşullarını içeren kiralama sözleşmesi hazırlanır ve aracınız, başvurunuz sırasında size belirtilen sürede hazırlanarak teslim edilir.